• Dostawa

Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich

Koszty wysyłki paczki :
15 zł brutto

Paczkomaty (max rozmiar przesyłki to 40x35x60)

13 zł brutto

Paczki ponadgabarytowe: 
30-59 zł brutto 

W zależności od ilości przedmiotów, wagi oraz gabarytu paczki koszty wysyłki odpowiednio się zwiększają. Na przykład zamawiając łóżko oraz inny mniejszy przedmiot zamówienie zostanie wysłane w 2 paczkach, gdyż nie ma innej możliwości (wymagania logistyczne kurierów).


  


Czas realizacji zamówienia


Czas przygotowania i wysyłki zamówienia uzależniony jest od zakupionego towaru oraz wybranej formy płatności i standardowo wynosi od od 1 do 3 dni dni roboczych, produkty na zamówienie od 3-10 dni roboczych. Dokładna informacja podana jest na stronie danego produktu.

W przypadku zamówienia towaru z różnymi terminami dostawy, mogą zostać nadane 2 przesyki, nie będzie mieć to wpływu na koszty dostawy.

Informujemy, iż w okresie przedświatecznym wysyłka paczek może się opóźnić ze względu na dużą ilość przygotowywanych zamówień oraz obsługę przez przewoźników.

UWAGA! Jeśli zauważysz, że opakowanie Twojej przesyłki jest naruszone lub uszkodzone (stan zamówienia należy sprawdzić przy kurierze), prosimy o sporządzenie protokółu, który jest podstawą do uznania reklamacji.

W przypadku mebli, prosimy przed ich montażem o sprawdzenie, czy nie zostały uszkodzone poszczególne elementy. Nie przyjmujemy reklamacji jeśli do uszkodzeń doszło podczas montażu z winy klienta.

Przepraszamy, ale aktualnie nie oferujemy możliwości odbioru osobistego. Prowadzimy jedynie sprzedaż wysyłkową.