• Łóżeczka drewniane

  • Parametry

Wybór odpowiedniego łóżeczka nie jest błahą sprawą. To w łóżeczku maluch spędzi pierwsze tygodnie a nawet miesiące życia, dlatego powinno być ono odpowiednio dobrane i bezpieczne.

Do oferty naszego sklepu włączyliśmy wyselekcjonowane produkty, które wyróżniają się praktycznymi rozwiązaniami i niezwykle przyjemnym design. Wszystkie prezentowane przez nas łóżeczka niemowlęce produkowane są w Polsce z najwyższej jakości materiałów, z dbałością o każdy detal. Oferowane przez nas modele mają regulowaną wysokość oraz mogą być wyposażone w szufladę do przechowywania podręcznych artykułów dziecka. 

W pokoju dziecięcym łóżeczko bywa centralnym elementem, dlatego powinien być idealnie dopasowane do wystroju. Szeroki wybór dostępny w naszym sklepie, umożliwia dobór do pomieszczeń o każdym charakterze. W naszym asortymencie znajdziecie łóżeczka w naturalnym kolorze drewna, antracytowe lub białe, z kolorowymi dodatkami lub bez.

Poza łóżeczkami niemowlęcymi w naszej ofercie znajdują się również łóżeczka dla dzieci starszych, w kształcie uroczych domków lub kolorowych aut. Jeśli chcesz stworzyć swojemu dziecku niepowtarzalny klimat w pokoju ta oferta skierowana jest do Ciebie.