• Foteliki samochodowe, podkładki dla dzieci, akcesoria samochodowe

  • Parametry

Foteliki samochodowezgodnie z przepisami polskiego prawa dziecko do 12 roku życia, które nie przekroczyło 150 cm wzrostu, w samochodzie musi być przewożone zapięte pasami w specjalnym foteliku ochronnym. Fotelik musi być bezpieczny, wygodny, dopasowany do wagi i wzrostu dziecka oraz dać się łatwo zamontować w samochodzie. 

Jaki typ fotelika wybrać? Przed zakupem, warto zastanowić się, czy potrzebujecie Państwo fotelika z systemem Isofix, czy innego typu np. mocowanego za pomocą pasów bezpieczeństwa.

W naszej bogatej ofercie znajdują się foteliki podzielone ze względu na wagę dziecka np. od 0-9kg,9-36kg,15-36kg,0-36kg itp. znanych i cenionych producentów min. Baby TigerKinderkraftMaxi CosiEurobabyRecaro  i innych. Wszystkie oferowane przez nas foteliki posiadają atest Unii Europejskiej, czyli certyfikat ECE R44/04 lub 03

Na naszej stronie znajdą Państwo bogatą ofertę akcesoriów do fotelików samochodowych, dzięki którym wzrośnie komfort i wygoda podróżowania Waszych dzieci. Posiadamy w sprzedaży maty ochronne zabezpieczające tapicerkę przed zanieczyszczeniem, różnego rodzaju zasłonki i rolety przeciwsłonecznebazy pod fotelik samochodowy oraz lusterka samochodowe, w których Wasz maluch może przeglądać się podczas długiej podróży.